Kajot automaty do gry

Kajot automaty do gry

24/09/2020

Internet zaczął oferować Kajot automaty do gry w 2012 roku. Najciekawsze w Kajot są unikalne automaty do gier z własnymi warsztatami. W online kasynie masz do wyboru 3, 4 lub 5 bębnowe automaty. Wyobraźmy sobie, że z grupy 3-bębnowych automatów do gry.

Automat do gry Dynamit 27

Jeśli uruchomisz automat Dynamite 27, na pewno spodoba ci się ta ekscytująca gra! Mnóstwo eksplozji i nagród czeka na Ciebie na 3 bębnach pełnych żywych kolorowych obrazów i niesamowitych animacji! Zabawa gwarantowana!
Na polu gry masz 3 bębny z 27 liniami wygrywającymi. Zdobądź te same symbole i odkryj cenne diamenty.

Symbol Jokera w tej grze ma postać klejnotów i zastępuje dowolny symbol. Dwa dodatkowe bębny na środku pola gry uruchamiają eksplodującą grę premiową. Oczywiście istnieje również funkcja hazardu, która uruchamia się po każdej wygranej i masz szansę podwoić każdą swoją wygraną kilka razy.

Automat do gry Mistrz demonów

W automacie do gry Demon Master Count Dracula i Vampirelle zapraszają do swojej krypty, aby zagrać we wspaniałą grę pełną funkcji. Kajot wykonał świetną robotę z tą maszyną. Był w stanie upchnąć ogromną liczbę funkcji w 3-bębnowym automacie. Chociaż Demon Master robi proste wrażenie, możesz poczuć podekscytowanie, ponieważ oferuje nie tylko dobre funkcje, ale także grzeszny 2500-krotny jackpot.

Dzięki tym cechom robi naprawdę wrażenie. Pole gry ma 3 bębny z 27 liniami wygrywającymi, na których można uzyskać wiele funkcji. Najbardziej interesująca jest funkcja mnożenia, która uruchamia się, gdy zdobędziesz 9 identycznych symboli i podwaja Twoje wygrane. Jeśli jednak uda Ci się umieścić na symbolach nazwę DE-M-ON, gra zacznie się podnosić, ponieważ otrzymasz 10 darmowych rzutów, podczas których możesz podwoić łączne wygrane w rundach bonusowych dzięki funkcji Diabelskiego Podwojenia. Jak zwykle w grach KAJOT, ten automat posiada również funkcję hazardową, w której możesz podwoić każdą wygraną kilka razy. 4-cylindrowe automaty sprzedające firmy Kajot obejmują:

Automat do gry Król karaoke

Zawsze jest czas na zabawę! Cały temat automatu Król karaoke jest w tym duchu. Jeśli miałeś pracowity dzień, ten automat poprawi Ci nastrój nie tylko dzięki swoim śmiesznym symbolom, ale także dzięki wielkiemu jackpotowi w wysokości do 120 000 monet.

Pole gry zawiera 4 bębny i 7 linii wygrywających. Oczywiście w tej grze karaoke nie może zabraknąć śmiesznych konkurentów, takich jak kura, osioł, Pan Świnia, Panna Zajíčková czy Pan Lew. Jedną z oczywistych funkcji jest hazard, który pozwala podwoić każdą wygraną. Jeśli otrzymasz symbol Wild Guitar, który zastępuje wszystkie symbole, uruchomi się również funkcja Karaoke-King-Extra. Ta funkcja zwiększa liczbę linii wygrywających z 7 do 81. Zakręć nim na parkiecie za pomocą automatu Karaoke King i popraw swój dzień wspaniałą wygraną. Maszyny 5-cylindrowe obejmują:

Automat do gry Moko Mania

Czy znasz wszystkie kultowe tatuaże? Automat do gry Moko Mania przedstawi ci je. Jeśli dasz się uwieść zabawie i nagrodom, te słynne tatuaże dostaną się pod skórę.

Na boisku znajdziesz 5 bębnów z symbolami kultowych tatuaży, z których każdy ma inną wartość. Symbol kwiatu lotosu z pewnością cię uszczęśliwi. Zastępuje wszystkie inne symbole, a jeśli wybierzesz co najmniej 3 symbole lotosu na jednej z 7 dwustronnych linii wygrywających, otrzymasz najwyższą możliwą wygraną.

Możesz łatwo rozpocząć wygraną rozproszoną, obracając 3 lub więcej symboli czaszek na planszy. Najbardziej interesującą cechą jest zdecydowanie gorączka gry, którą możesz wywołać, wybierając 3 symbole serca KAJOT. Ta funkcja umożliwia nawet 100-krotny wzrost wygranych na rundę. Jak każdy automat w kasynie KAJOT, Moko Mania ma funkcję hazardową, w której można wygrać ogromne wygrane, mnożąc każdą wygraną.

Automat Moko Mania to wysokiej jakości gra, bardzo odpowiednia dla początkujących, którzy szukają czegoś oryginalnego.

Automat do gry Stone Age

Nawet miłośnicy archeologii znajdą coś dla siebie w kasynie KAJOT. Automat do gry Stone Age wprowadzi Cię we wszystkie słynne archeologiczne wykopaliska w symbolach. Cofnij się w czasie do Flinstone i baw się dobrze, korzystając ze wspaniałych funkcji i jackpota w wysokości do 500 000 monet.

Na polu gry odkryjesz 5 bębnów pełnych prehistorycznych symboli, takich jak prehistoryczne artefakty, ale także ludzi z epoki kamienia. Automat ma tylko 5 linii wygrywających, ale im więcej kręcę za darmo. Dzięki uwodzicielskiemu symbolowi scatter rozpoczynasz grę premiową i otrzymujesz kilka darmowych spinów. Jeśli uda Ci się pojawić co najmniej 3x symbol rozproszenia, możesz zdobyć co najmniej 5 darmowych spinów. Pod każdym symbolem znajduje się inna liczba darmowych spinów.

News