Graj o pół miliona euro i pokaż się w Monako

Graj o pół miliona euro i pokaż się w Monako

The classic 2018

Rozpocznij 2018 z klasą i pokaż swoje pokerowe umiejętności w serii The Classic Betsafe z pulą €500,000 GTD. Zwycięzca nie tylko otrzyma ogromną sumę pieniędzy, ale także tytuł mistrza i niezapomnianą wycieczkę do Monako. Zacznij od serii Mini Classic od 28 stycznia do 11 lutego i zgarnij €45,000 GTD z kwotą buy-in za jedyne €1. Następnie zagraj w turniejach The Classic, które odbędą się od 11 do 25 lutego z ogromną gwarantowaną pulą w wysokości €450,000 GTD.

Poczuj się jak milioner the classic w Monako

Stacki początkowe:

Stack początkowy do turnieju Freeroll jest przyznawany zgodnie z zajętym miejscem końcowym (patrz. tabela). Gracze mogą gromadzić swój stack początkowy do turnieju Freeroll w zależności od zajętego miejsca i mogą zdobyć jeszcze więcej żetonów, za każdym razem gdy znajdą się przy finałowym stole.

Gracze którzy dotrą do finałowego stołu The Classic w turnieju głównym, zakwalifikują się do The Classic Millionaire Freeroll Betsafe, 27 lutego o 19:00 GMT. Zwycięzca otrzyma wycieczkę życia do Monako dla dwóch osób oraz odznakę zwycięzcy. Nagroda obejmuje przelot helikopterem z Nicei do Monako, zakwaterowanie w 5-cio gwiazdkowym hotelu Fairmon Hotel, przejazd Lamborghini lub Ferrari F1 Spider po słynnym torze Monaco Grand Prix, wstęp do kasyna z kieszonkowym €1000 oraz kolację w najlepszej restauracji w mieście - Le Monde de Joel Robuchon.

Freerolle bubble Bursters

Gracze, którzy nie zajmą premiowanego miejsca i znajdą się na bubble, mogą zagrać w Bubble Bursters Freerolls. Każdy gracz ze stadium bubble w turnieju Mini Classic otrzyma specjalną wejściówkę na Mini Bubble Bursters Freeroll, 13 lutego o 19:00 GMT z biletami do turnieju głównego The Classic o wartości €1000 do wygrania. Gracze, którzy dotrą do finałowego stołu The Classic w turnieju głównym, zakwalifikują się do The Classic Millionaire Freeroll, 27 lutego o 19:00 GMT z sumą €2,500 w nagrodach gotówkowych.

News Kasyno Bonus Bonus Betsafe Poker w Internecie Press Release Online Loteria