Freerolle dla nowych graczy

Freerolle dla nowych graczy

Ekskluzywne freerolle z z pulą €12,000 GTD

Freerolle dla nowych graczy

Rozpocznij swoją pokerową karierę z większą kasą. Jako nowy gracz, otrzymujesz zaproszenie do dwóch ekskluzywnych freerolli w każdą środę przed sześć kolejnych tygodni od rejestracji. Dodatkowo, w tym samym okresie możesz wziąć udział w turnieju Betsson z pulą €500 GTD z buy-inem za jedyne €1, który także odbywa się każdą środę. Zarejestruj konto, zagraj i podziel sumę prawie €12,000. Nie zapomnij aktywować swojego bonusu powitalnego do €1,000, aby powiększyć swój bankroll.

Warunki i zasady:

  • Nowi Klienci Betsson Poker, którzy utworzą swój alias pokerowy do niedzieli 23:59 GMT, będą upoważnieni do zagrania w 6 turniejach dla nowych graczy, które rozpoczną się w następnym tygodniu.
  • Nowi gracze mogą także zagrać w sześciu turniejach New Player Turbo (€1 + €0.10) podczas 6 tygodni kalendarzowych od rejestracji w Betsson Poker. Aby wziąć udział w tym turnieju wymagany jest depozyt.
  • Gracze, którzy nie zalogują się lub nie rozegrają jednego rozdania podczas pierwszego poziomu zostaną usunięci z turnieju.
  • Zabronione jest utworzenie przez gracza więcej niż jednego konta w pokoju pokerowym. Jeśli gracz złamie niniejszą zasadę, utraci prawo do wszelkich nagród, a konta z nim powiązane będą mogły zostać zamknięte.
  • Jeśli dopuścisz się zmowy lub jakkolwiek będziesz zachowywał się nieetycznie stracisz wszystkie nagrody oraz ryzykujesz zamknięciem swojego konta.
  • Betsson zastrzega sobie prawo do anulowania/ lub zmiany tego Bonusu w dowolnym czasie bez wcześniejszego powiadomienia.
News Bonus Betsson Poker w Internecie